13 Şubat 2012 Pazartesi

Klavyeme Takılanlar


- MAA ya çok salaka bi adam ya da bizi salak yerine koyuyor. İlhan Helvacı benden mektubu gizlemiş istifa ediyorum. Aaa Kısmet Erkiner yalan söylemiş, tüh keşke istifa etmeseymişim. Kusura bakma İlhan. Bu ne lan?
- Aydınlar vs Rıdvan Dilmen Güzel kapışma :))
- Galatasaray iyi, güzel, hoş da Engin başı kesik tavuk gibi her tere koşunca orta iyi pas yapabilen rakip ceza sahamızda anında tehlike yaratıyor. Engin Baytar kanadında oynasın kımldamasın fazla.
- Baros yokken bitiricilik fena zayıflıyor.
- Rahat maç izlemeyi özledik. En azından mücadele var.
- Barcelona yenik duruma düşmesin ama yaa! geri düşünce çevirmeleri çok daha zor oluyor RM e göre. Fiziksel üstünlük olmadığı için sağdan soldan bunaltamıyorlar :(
- Hüseyin Göçek'in hakem falan olmadığına şurada değinmiştik. Gekas'ı oyundan atması saçmalık. Adamın ilk kırmızısıymış kariyerinde. Yazık...
- Şota "oyuncu yorulup yere yığıldı diye oyun durdurulur mu?" demiş. Sonuna kadar haklı.
- Zaten şu ligde kalbur üstü hakem sayısı çok az ama Hüseyin Göçke ve İlker Meral hakikaten hakem değil.
- Sezon başında Orduspor başkanının röportajını dinlemiştim. 3-4 yıl içinde zirveye oynama hedefleri olduğunu anlatmıştı. Çok akıllı konuşuyordu ve ne vizyon sahibi adam ulan bu demiştim. Boş konuşmuyormuş. Hector Cuper vizyon işi.
- Aga Stoch asist yaptı falan ama Cernat da yekten ampul gibi astı. Biriniz de onu desin be!
- Veee Zambiya. Filmi çekilse ne güzel olur. Uçak kazasıyla yıkılan bir ulus, kazanın olduğu yere gidip çiçekler bırakıyorlar, küllerinden doğuyorlar, finale yürüyorlar, karşılarında %100 favori Fildişi S., süperstarları Drogba penaltı kaçırıyor, uzatmalar penaltılar derken off off off. TAm bir mutlu sonla biten film.
- Zambiya'nın hocası da karizmatik adammış

Hiç yorum yok: